niedziela, 14 września 2014

School / Ola

Hey <3
Wiem, że juz dawno nic tutaj nie pisałam ale tak szczerze mówiąc nie miałam zbytnio czasu. Dopiero w te sobotnie po południe mam czas na wstawienie posta :3. Dzisiejszy post będzie na temat nauki, nauczycieli, przyjaciół i ogółem szkoły. Więc pierwszym tematem jaki chciałam poruszyć to sposoby nauki ;3. Chcem wam przedstawić pare sposobów nauczania, które mi szczerze pomagają. Więc pierwszym takim sposobem jest - POWTARZANIE. Jest to mój ulubiony sposób na nauke. Polega to na tym, że czytamy jeden tekst pare razy i zapamiętujesz to co chciałeś/ chciałaś się nauczyć. Drugim takim sposobem jest zaznaczanie waznych dla cb inforamcji. Wtedy otwierając zeszyt odrazu to zuwazasz i łatwo wchodzi ci to do głowy ;3.
Jest jeszcze dużo sposobów na nauke ale te są dla mnie takie najlepsze . Kolejny temat do poruszenia to nauczyciele. Chyba każdy z was miał już nie jedną sytuacje przez którą nie przepada za nauczycielami. Więc jak sobie z nimi radzić? Jak wytrzymać te wszytskie lata nauki? Powiem wam tak. Na każdego nauczyciela jest inny sposób :D. haha. Na jednych działa to, że jesteście mili a na drugich to, ze nie dacie sobie w kasze dmuchac XD. Więc trudno sobie teraz jakos z tym poradzić. Przeciez nie jesteśmy w stanie upodobać się każdemu nauczycielowi. Moja rada jest więc taka : Uczcie sie XD. Wtedy kazdy nauczyciel was polubi ;D.
Ostatni temat do poruszenia to przyjaciele. Kazdy z nas pewnie posiada przyjaciela. Ja osobiście nie mam zbyt duzo przyjaciół. Mam takiego jednego przyjaciela od przedszkola . Ale nie chodzi ze mna do szkoły ;c. A moja przyjaciółka mieszka prawie 400 km odemnie ;cc. ( JULITA <3).W szkole mam tez osoby mi bliskie z czego bardzo sie ciesze. Gdyby nie oni to bym pewnie sobie nie poradziła ;*. Dziękuję im bardzo za to <3. A wy macie kogoś komu mozecie sie pozalic ?


1 komentarz:

  1. Fajne sposoby ;)
    Ale przynajmniej ty i Julita się spotkałyście, na pewno da się to powtórzyć niedługo :)
    http://my-life-is-no-ordinary.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń